Kindergarten learning games 1 dla iPhone

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Dołącz do Bimi Boo w tej zabawnej edukacyjnej aplikacji gry.

Na co czekasz? Dołącz do Bimi Boo w tej zabawnej edukacyjnej aplikacji z grami edukacyjnymi i kreskówkowymi opowieściami.

Bimi Boo i jego przyjaciele to grupa przygodowych, pomysłowych i lubiących zabawę przedszkolaków. Dołącz do nich w tej edukacyjnej grze, w której występuje Bimi Boo, duży, niebieski, zabawny misiu.

Dzieci zostaną wprowadzone do wielu różnych zabawek, samochodów, gier i sportów. Mogą śledzić przygody Bimi Boo i jego przyjaciół oraz pomagać im rozwiązywać problemy, grając w różnorodne zabawy.

Dzieci zostaną wprowadzone do słownictwa najważniejszych słów i nauczą się najczęściej wykonywanych czynności. Mogą mieć zabawę rozwiązując puzzle i uzupełniając mini-gry.

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten learning games 1 dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.38

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten learning games 1

Czy próbowałeś Kindergarten learning games 1? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.